Oferta dla wszystkich

Zastaw ziemi uprawnej — pożyczka dla rolnika

Potrzebujesz pilnie zdobyć dodatkowe pieniądze? Zastaw ziemi uprawnej jest formą pozabankowej pożyczki, która powstała z myślą o posiadaczach gruntów rolnych. Może zostać udzielona osobie, nieposiadającej wystarczającej zdolności kredytowej do tego, by otrzymać finansowanie z banku. Formą zabezpieczenia okazuje się tu ziemia rolna. Taka pożyczka pozwala na ustalenie harmonogramu spłat dostosowanego do potrzeb klienta, przy czym okres trwania umowy jest każdorazowo z nim omawiany. Pożyczki udziela się po wycenieniu ziemi rolnika — oszacowanie jej wartości obejmuje m.in. określenie powierzchni ziemi i klasy gruntu.

KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY POD ZASTAW ZIEMI

W przeciwieństwie do kredytów hipotecznych pożyczkobiorca może przeznaczyć środki na dowolny cel. Zabezpieczenie pożyczki w oddanie ziemi uprawnej pod zastaw to rozwiązanie cieszące się popularnością. Skorzystaj z usług naszej firmy i ciesz się elastycznym dofinansowaniem. Kredyt hipoteczny pod zastaw ziemi, to szybki i bezpieczny sposób na wzbogacenie się w celu zainwestowania w unowocześnienie gospodarstwa. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Warto dowiedzieć się szczegółów, jeśli chce się zainwestować w grunty rolne. Zastaw to szansa dla początkujących rolników, choć nie tylko. Korzystają z niego również osoby chcące powiększyć swoje gospodarstwo.

zapraszamy do kontaktu
kredyty pod zastaw gruntu rolnego

Kiedy przydaje się ziemia uprawna w zastaw?

Powodów chęci skorzystania z możliwości oddania w zastaw ziemi uprawnej może być wiele – od konieczności rozwiązania trudnej sytuacji finansowej, przez nagłe wypadki, aż po zwykłą potrzebę inwestowania w rozwój gospodarstwa. Doskonale rozumiemy, że praca rolników nie należy do najprostszych zajęć i obarczona jest wieloma zmiennymi czynnikami – zwłaszcza pogodowymi, ale również gospodarczymi i społecznymi. Dlatego przygotowujemy specjalną ofertę, w której ziemia rolna odgrywa rolę zabezpieczenia dla udzielającego kredytu, a jej właściciel może dzięki niej uzyskać wsparcie na realizację swoich potrzeb i celów. Organizacja tego rodzaju finansowania jest banalnie prosta i nie wymaga załatwiania zbyt wielu zbędnych formalności.

KREDYT HIPOTECZNY POD ZASTAW ZIEMI ROLNEJ – KORZYŚCI

Czas oczekiwania na decyzję jest znacznie krótszy niż w przypadku kredytu z banku. Jeśli więc potrzebujesz pieniędzy, a dysponujesz ziemią uprawną, zastaw może okazać się idealnym rozwiązaniem. Wystarczy zgłosić się do naszych doradców i podjąć decyzję. Kredyt hipoteczny pod zastaw ziemi rolnej, to popularne rozwiązanie wśród współczesnych właścicieli gospodarstw rolnych. Pozwala zdobyć dodatkowe fundusze na profesjonalnych warunkach. Dzięki temu powstanie możliwość zakupu dowolnej powierzchni działki rolnej. Zastaw daje nowe alternatywy osobom, które nie mogą same pozwolić sobie na taki wydatek. Warto sobie wtedy pomóc i podjąć kroki, które to umożliwiają. Kredyt hipoteczny pod zastaw ziemi to rozwiązanie dla każdego rolnika. Zadbaj o swoją przyszłość i inwestuj dzięki takiej formie finansowania.