Oferta dla wszystkich

POŻYCZKA DEWELOPERSKA

Pożyczka deweloperska to produkt skierowany dla przedsiębiorców którym zabrakło gotówki na dokończenie swojej inwestycji budowlanej. Gdy gonią terminy, kredyt deweloperski może być jedynym wyjściem z sytuacji. Finansowanie tego typu umożliwia zakup materiałów, opłacenie robotników i wszelkich opłat pobocznych związanych z inwestycją.
Pożyczki dla deweloperów charakteryzują się atrakcyjnymi warunkami spłaty, pożyczka jest zabezpieczona hipoteką ustanowioną na nieruchomości, tak więc koszt finansowania jest na bardzo korzystnym dla pożyczkobiorcy poziomie. Okres spłaty w jakim zaciągany jest kredyt deweloperski, można dopasować do czasu zakończenia inwestycji. Reasumując, pożyczka dla dewelopera to produkt uszyty na miarę każdego profesjonalnego inwestora.

zapraszamy do kontaktu
pożyczka dla dewelopera

Dla deweloperów którzy nie chcą zaciągać pożyczki pozabankowej, oferujemy współpracę na zasadzie współ inwestycji. Przy takiej formie partnerstwa rozliczenie następuje dopiero z wygenerowanego zysku po sprzedaży nieruchomości, tak więc nie ma presji czasowej. Nasz profesjonalny zespół kosztorysantów zweryfikuje i obliczy opłacalność inwestycji. Środki uruchamiane są w całości już na początku rozpoczęcia współpracy.

Nasza oferta: KOSZTY POŻYCZKI JUŻ OD 20% RRSO ROCZNIE NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU

Modelowy przykład całkowitego kosztu pożyczki:

Kwota pożyczki: 10.000,00 zł, okres spłaty: 12 miesięcy

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi do 30%. Roczna stopa procentowa dla wszystkich pożyczek wynosi do 30%. Powyższa kalkulacja została dokonana na dzień 08.01.2021 r. Roczna stopa procentowa dla wszystkich pożyczek wynosi 30% Powyższa kalkulacja została dokonana na dzień 08.01.2021r
zapraszamy do kontaktu