Oferta dla wszystkich

Dom pod zastaw — wyjątkowa oferta

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na samochód lub gruntowny remont? Dom pod zastaw jest rozwiązaniem, z którego możesz skorzystać nawet, jeśli nie posiadasz wystarczającej zdolności kredytowej. Takie pożyczki przysługują osobom posiadającym własną nieruchomość, bowiem ta staje się przedmiotem zabezpieczenia. Daje to możliwość szybkiego oraz w pełni legalnego pozyskania pieniędzy na inne zobowiązania. Wystarczy zastawić domy pod hipotekę będące wyłączną własnością kredytobiorcy. Środki z pożyczki mogą zostać przeznaczone na cel wybrany przez klienta. Zastawienie domu pod hipotekę to często wybierany sposób, który pozwala na uzyskanie kwoty, jakiej nie udzieliłby bank. To szansa na zwrot pieniędzy w wymagających tego sytuacjach.

Co jest niezbędne, aby otrzymać kredyt na dom?

Przed udzieleniem pożyczki, należy przygotować odpowiednią dokumentację. Możliwość zastawienia domu pod hipotekę zobowiązuje do dokładnego potwierdzenia wszelkich danych. Wynika to z faktu, że wierzyciel musi być pewny tego, że potencjalny kredytobiorca jest jedynym właścicielem nieruchomości. Pożyczki na domy pod hipotekę mogą otrzymać zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy. U nas otrzymasz elastyczne dofinansowanie dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki temu ma się szansę pozyskania dodatkowej potrzebnej gotówki zaraz po tym, kiedy tylko pożyczkobiorca poświadczy, że posiada dom pod zastaw. Sprawdź już dziś naszą ofertę na pożyczki hipoteczne.

Zawieranie umowy
dom pod zastaw

Domy pod hipotekę – zalety

W odróżnieniu od warunków zaciągnięcia kredytu hipotecznego, o który trzeba się starać w banku, oddając dom pod zastaw nie trzeba się wykazywać ani wysoką zdolnością, ani też dobrą historią kredytową. Dla wielu osób – zwłaszcza młodych – jest to argument decydujący o wybraniu tej opcji. Kolejna zaleta to możliwość rozciągnięcia zobowiązania w czasie. Oczywiście oddając dom pod hipotekę, jego właściciele mogą z niego normalnie korzystać, a jedynym ograniczeniem okazuje się brak sposobności sprzedaży domu bez uzyskania uprzednio zgody od udzielającego pożyczki. To zwykła formalność zabezpieczająca kredytodawcę. Kredytobiorcy najczęściej oddają swoje domy pod hipotekę w celu uzyskania finansowania na jakieś inwestycje – np. w nową nieruchomość lub pojazd. Ich decyzja nie wynika więc z desperacji, lecz z chęci rozwoju czy finansowego zabezpieczenia przyszłości własnej lub dzieci.

Czy warto kupić dom pod hipotekę?

Z tego sposobu finansowania nieruchomości korzysta coraz więcej osób. Uzbieranie całości kwoty niezbędnej do jej zakupu okazuje się dla dużej części inwestorów niemalże niemożliwe. Niemniej jednak, dzięki temu, że można oddać dom pod hipotekę osoby indywidualne i przedsiębiorstwa mają szansę na zakup własnej nieruchomości. Niezależnie od tego, czy ma ona w przyszłości przynieść zysk, po spłacie zobowiązania klient staje się jej właścicielem. Oddając dom pod zastaw i regularnie rozliczając się, po określonym czasie masz możliwość jego sprzedaży bez pozwolenia. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.