Posiadasz ziemię lub grunty rolne? Dzięki naszej pomocy, możesz wyjść z długów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i weźmiesz kredyt lub pożyczkę pod zastaw gruntów rolnych. Oferujemy Ci nie tylko kredyty pod zastaw ziemi, ale i maszyn czy też domów. Jeżeli chcesz pozbyć się ciążących nad Tobą zobowiązań, skontaktuj się z nami.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy Cię zapewnić, że przyjrzymy się Twojej sytuacji i wybierzemy najlepszą formę pomocy. Co ważne, nie sprawdzamy Cię w BIK. Wszystkie niezbędne formalności zostają po naszej stronie. Po dostarczeniu przez Ciebie jedynie kilku dokumentów, rozpoczniemy proces przyznania Ci pomocy. W trzech prostych krokach, przez które Cię przeprowadzimy, uzyskasz niezbędne środki finansowe. Pieniądze otrzymujesz do ręki bezpośrednio przy podpisywaniu aktu notarialnego u notariusza.

Jesteśmy firmą rzetelną, profesjonalną i godną zaufania, co potwierdzają nasi dotychczasowi Klienci. Pomogliśmy pozbyć się problemów finansowych już wielu osobom. Czekamy na Twój kontakt, abyś mógł do nich dołączyć. Jeżeli masz więcej pytań, wypełnij formularz lub zadzwoń.

-Realizujemy pożyczki także w małych miejscowościach i na terenach wiejskich!!!
-Możliwy dojazd do klienta!!!

Roczna stopa procentowa dla wszystkich pożyczek wynosi 46,23%

Zadzwoń:
tel: 530-127-700