Zobacz jakie musisz spełnić warunki do uzyskania pożyczki Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, sposób zabezpieczenia wybieramy na podstawie wartości oraz lokalizacji nieruchomości. Stosujemy wpisy do II lub IV działu KW. Nie wymagamy wymeldowania!!!W zależności od potrzeb klienta stosujemy umowy na okres:-roku (odsetki płatne co miesiąc, na koniec umowy zwrot kapitału)-pół roku (w tym przypadku klient przez pół roku jest zwolniony z opłat, dopiero po upływie 6 m- cy oddaje odsetki+kapitał)

Obydwie opcje dają możliwość skracania oraz przedłużenia umowy, warunkiem jest zwrot odsetek. Podpisanie umowy odbywa się w kancelarii notarialnej, środki wypłacane są gotówką lub na życzenie klienta, przelewem na rachunek bankowy. Termin umowy ustalamy po dostarczeniu wszystkich wymaganych dokumentów.

Nasza firma współpracuje z biurem kredytowym podejmującym się czyszczeniem BIK-U co umożliwia w przyszłości ewentualne przyznanie pożyczki hipotecznej w banku.
-Nie weryfikujemy klienta w BIK/BIG /BRKN oraz innych bazach!!!
-Zdolność kredytowa nie ma dla nas żadnego znaczenia!!!
-Finansujemy nieruchomości obciążone wpisami komorniczymi i bankowymi!!!
-Realizujemy pożyczki także w małych miejscowościach i na terenach wiejskich!!!
-Możliwy dojazd do klienta!!!

1. Wstępna weryfikacja zdolności kredytowej Klienta przekazywana przez naszego pracownika na podstawie danych udostępnionych przez Klienta podczas rozmowy telefonicznej. Decyzja ta ma charakter wyłącznie informacyjny.
2. Wypłata pożyczki hipotecznej w jest liczona od dnia złożenia przez Klienta pełnego wniosku wraz z wymaganą dokumentacją.
Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny. Firma udzielająca finansowania uzależnia przyznanie kredytu od zdolności kredytowej klienta.

Zadzwoń:
tel: 530-127-700