Problemy finansowe mogą przytrafić się każdemu z nas. Rozumiemy to i znamy potrzeby swoich Klientów. Dlatego też, zajmujemy się pomocą osobom takim jak Ty. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i analizujemy sytuację, w jakiej znalazła się dana osoba. Oferujemy Tobie kredyt lub pożyczkę pod zastaw nieruchomości - i co ważne – bez BIK!

Nie sprawdzamy Twojej zdolności kredytowej. Nie ma ona dla nas znaczenia. W maksymalny sposób staramy się ułatwić Tobie zdobycie gotówki. Sposób zabezpieczenia określamy na podstawie wartości i lokalizacji nieruchomości.

Udzielamy kredytów nie tylko pod zastaw wspomnianych nieruchomości, takich jak domy czy mieszkania, ale również maszyn, ziemi czy gruntów rolnych. Działamy na terenie całego kraju. Realizujemy pożyczki również w małych miejscowościach i na terenach wiejskich. Możemy do Ciebie dojechać i omówić wszystkie szczegóły. Jeżeli potrzebujesz większej liczby informacji oprócz tych, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, zachęcamy Cię do odwiedzenia zakładki „kontakt”, gdzie znajduje się formularz oraz numer telefonu. Zapewniamy Cię – możesz nam zaufać.

Roczna stopa procentowa dla wszystkich pożyczek wynosi 46,23%

Zadzwoń:
tel: 530-127-700