Kredyt pod zastaw mieszkania to nowoczesna forma pomocy osobom zadłużonym. W swojej dotychczasowej działalności, pomogliśmy już wielu Klientom, którzy zmagali się z problemami finansowymi. Jesteśmy rzetelną, profesjonalną i godną zaufania firmą, która oferuje pożyczki pod zastaw na bardzo dobrych warunkach.

Długoterminowa pożyczka hipoteczna z niską ratą to oferta dla nowych firm, dlatego przy weryfikacji Klienta nie badamy zdolności kredytowej. Co więcej, nie sprawdzamy Cię w BIK.

Zasady są więc bardzo proste. Na czym to polega?

Dziś zakładasz działalność gospodarczą, a już następnego dnia możesz składać wniosek o kredyt nawet do 40% wartości nieruchomości. Jeżeli nie chcesz prowadzić działalności, możesz ją zamknąć lub zawiesić od razu po otrzymaniu finansowania od banku bez najmniejszych konsekwencji.

Dlaczego warto skorzystać z usług POD-ZASTAW?

Korzystając z naszej oferty, aż o 50% zwiększasz swoje szanse na otrzymanie kredytu, dzięki sporządzonym przez nas analizom oraz prognozom spłaty. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu podanym poniżej. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!
Roczna stopa procentowa dla wszystkich pożyczek wynosi 46,23%

Zadzwoń:
tel: 530-127-700